Pakowanie i paletyzacja

Pakowanie i paletyzacja

Paletyzacja i depaletyzacja, przenoszenie kartonów o różnych masach i rozmiarach, umieszczanie ich na palecie, przenoszenie i precyzyjne pozycjonowanie przekładek, otwieranie i zamykanie opakowań kartonowych, umieszczanie produktów w opakowaniach zbiorczych czy pakowanie blistrów to tylko kilka przykładów aplikacji w których znajdują zastosowanie projektowane przez nas chwytaki. Chwytaki FIPA bardzo dobrze radzą sobie również z przenoszeniem ciężkich pudełek kartonowych bez względu na ich pozycję.

Odpowiedni projekt aplikacji pozwala uzyskać minimalne cykle pracy i zwiększyć efektywność procesu pakowania. Zastosowanie odpowiednio dobranych komponentów FIPA jest z kolei gwarancją niezawodności działania systemu chwytającego. W projektach wykorzystujemy przyssawki i chwytaki FIPA dostępne w standardowej ofercie oraz w szczególnych przypadkach używamy komponentów produkowanych na specjalne zamówienie.

W przypadku stacji pakująco-paletyzujących obsługiwanych ręcznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów przenoszenia FIPALIFT.

Produkty rekomendowane do pakowania i paletyzacji: