Systemy przenoszenia

Systemy przenoszenia

 

Od ponad 30 lat FIPA GmbH jest liderem w dziedzinie technologii podciśnieniowej i narzędzi do końcówek ramienia robota (EOAT), wykorzystywanych do manipulacji różnego rodzaju towarów. Nasze systemy FIPALIFT zapewniają wydajną i szybką pracę oraz fizyczne odciążenie pracowników podczas przenoszenia ładunków.
 

Niezależnie od tego, czy chcesz przenosić opakowania, skrzynie czy pudełka, czy też musisz umieścić ciężkie płyty lub arkusze na maszynie do obróbki, możemy Ci zaoferować odpowiednie rozwiązanie.


FIPALIFTswift to ergonomiczny podnośnik podciśnieniowy o udźwigu do 40 kg, stworzony z myślą o szybkim i efektywnym przenoszeniu różnorodnych ładunków. Bez względu na rodzaj czy kształt - od paczek po kanistry czy nawet walizki na lotniskach - FIPALIFTswift sprawia, że przenoszenie ciężkich przedmiotów staje się łatwe i wygodne.

FIPALIFTswift jest idealnym rozwiązaniem dla różnych branż, umożliwiając płynne i bezproblemowe przenoszenie dużych ilości towarów z jednego miejsca do drugiego. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika uchwytowi sterującemu oraz szerokiej gamie akcesoriów, FIPALIFTswift staje się niezawodnym wsparciem w codziennej pracy.


FIPALIFTpro ułatwia pracę i poprawia wydajność dzięki intuicyjnej, ergonomicznej obsłudze jedną ręką. Możliwe jest przenoszenie ładunków o wadze do 75 kg. FIPALIFTpro, dzięki swojej wysokiej jakości konstrukcji, to solidny i odporny na zużycie produkt, który jest w stanie sprostać wymaganiom wszystkich środowisk przemysłowych.

Podnosnik FIPALift sprawi, że pracownicy nie będą musieli dźwigać ciężkich przedmiotów. Tym samym zmniejszy się ryzyko wypadków oraz chorób zawodowych, a efektywność pracowników wzrośnie. 


 

FIPALIFTmax charakteryzuje się łatwą obsługę oburącz, umożliwioną przez uchwyt obrotowy. Podnośnik pozwala na skuteczne przenoszenie ładunków o dowolnym kształcie, rodzaju powierzchni i wadze nawet do 160 kg. Urządzenie jest elastyczne dzięki różnym długościom uchwytów (250, 500 i 750 mm). Szeroka gama akcesoriów, w tym przyssawki próżniowe i rozwiązania chwytakowe, sprawiają, że FIPALIFTmax jest bardzo elastyczny i wszechstronny. 

Przenośnik FiPALIFTmax idealnie nadaje się do przenoszenia ciężkich blach, płyt, worków, pudeł i skrzyń.


 

FORMHAND to uniwersalny chwytak, który idealnie dopasowuje się do każdego kształtu i powierzchni przenoszonego przedmiotu. Posiada elastyczną powierzchnię, która wypełniona jest ruchomym granulatem. Podciśnienie sprawia, że podkładka staje się sztywna, umożliwiając bezpieczne przenoszenie przedmiotów ważących nawet do 25 kg.

FORMHAND można łatwo zamontować na podnośniku podciśnieniowym FIPALIFTpro bez użycia narzędzi, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla złożonych zastosowań w produkcji i logistyce.


 

Pliki do pobrania
Umów się na spotkanie
*Pola obowiązkowe
Oficjalny partner: