O nas

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Dentec to firma techniczna specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów mechatroniki, automatyki i robotyki. Połączenie naszego doświadczenia zawodowego i pasji do nowych technologii gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne oraz indywidualne podejście do Klienta, którego potrzeby zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. To właśnie potrzeby naszych Klientów determinują nasze bieżące działania oraz wyznaczają kierunki rozwoju w przyszłości.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckich firm FIPA oraz FRANKA ROBOTICS w Polsce, jak również współpracujemy z czołowymi dostawcami robotów przemysłowych. Dentec jest oficjalnym integratorem robotów FANUC oraz KUKA w Polsce.

Dla naszych Klientów, którymi głównie są czołowe firmy z branży Automotive realizujemy indywidualne projekty stanowisk zautomatyzowanych oraz zrobotyzowanych. Dodatkowo, wspieramy naszych Klientów dostarczając przyssawki, komponenty do budowy chwytaków oraz części wykonywane według indywidualnej specyfikacji.

Zapraszamy do kontaktu!