O nas

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Dentec to nowoczesna firma techniczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu chwytaków przemysłowych. Firma została założona przez inżynierów automatyki i robotyki. Połączenie naszego doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu Automatyki i Robotyki gwarantuje najwyższej jakości wsparcie techniczne oraz indywidualne podejście do Klienta, którego potrzeby zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. To właśnie potrzeby naszych Klientów determinują nasze bieżące działania oraz wyznaczają kierunki rozwoju w przyszłości.

Pasja do nowoczesnych technologii oraz ciągłe doskonalenie pozwoliło firmie Dentec na zostanie oficjalnym partnerem FIPA w Polsce.

Dentec dostarcza swoim klientom komponenty FIPA oraz realizuje projekty gotowych rozwiązań. Firma odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów, zajmuje się projektowaniem 3DCAD, montażem, instalacją i uruchomieniem kompletnych chwytaków przemysłowych, stacji zautomatyzowanych oraz zrobotyzowanych. Dentec gwarantuje swoim Klientom serwis, wsparcie techniczne oraz utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych komponentów FIPA oraz części zamiennych do projektowanych maszyn.

Zapraszamy do kontaktu!