Peszle robotyczne Sumcab

Peszle robotyczne Sumcab

Niezawodność zasilania i przesyłu danych mają kluczowe znaczenie w przemysłowym środowisku produkcyjnym. W kazdej aplikacji zrobotyzowanej niezwykle ważną rzeczą jest zapewnienie trwałości, niezawodności oraz ochrony przewodów przed nadmiernym wygięciem lub niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznch. Nieodpowiednio zabezpieczone przewody robotów mogą skutkować wyższą podatnością na zużycie, a w konsekwencji nawet całkowitym zatrzymaniem produkcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w firmie Dentec doskonale znamy różne typy robotów przemysłowych i obszary, w których są one stosowane. Korzystając ze zgromadzonej wiedzy, naszym celem jest projektowanie indywidualnych rozwiązań w szybki i elastyczny sposób.

Wraz z naszym partnerem - Sumcab Robotics - opracowujemy, optymalizujemy i instalujemy kompletne rozwiązania systemów peszli robotycznych.

Posiadamy w ofercie rozwiązania pasujące do wszystkich dostępnych na rynku modeli robotów przemysłowych i współpracujących: ABB, Comau, Epson, Fanuc, Kawasaki, Kuka, Omron, Staubli, Universal Robots, Yaskawa oraz inne.

 

Dobierzemy odpowiedni peszel do Twojego robota

Uzupełnij dane w formularzu, a nasz zespół inżynierów dobierze i przygotuje ofertę na rozwiązanie dopasowane do Twojego robota oraz Twojej aplikacji.


*Pola obowiązkowe