Przewody robotyczne Sumcab

Przewody robotyczne Sumcab

Wydajność i niezawodność to podstawa każdej aplikacji zrobotyzowanej w firmie produkcyjnej. Specyfika robotów przemysłowych oraz środowisko w którym pracują stawiają wysokie wymagania w zakresie wytrzymałości mechanicznej, chemicznej i termicznej zainstalowanych systemów. Na szybkie zużycie i uszkodzenia narażone są w szczególności systemy przewodów i kabli robota. Muszą wytrzymać miliony cykli zginania, skręcania i rozciągania, a także muszą być odporne na wiele czynników środowiskowych. W Dentec doskonale znamy i rozumiemy te potrzeby, dlatego zawsze stawiamy na indywidualne rozwiązania dopasowane do wymagań biznesowych naszych Klientów.

W stałej ofercie posiadamy najwyższej jakości, specjalistyczne przewody do robotów produkowane przez naszego partnera - Sumcab Robotics.

Przewody robotyczne Sumcab powstają w nowoczesnym centrum produkcyjnym w Hiszpanii. Wszystkie kable i przewody zasilające są konstruowane z najwyższą starannością, a ich niezawodność potwierdzana jest licznymi testami w zaawansowanym laboratorium. Produkty Sumcab powstają z najlepszej jakości surowców, dzięki czemu spełniają wszystkie obowiązujące normy.

Jesteśmy w stanie doradzić i dobrać odpowiednie rozwiązania do wszystkich dostępnych na rynku modeli robotów przemysłowych i współpracujących.

W naszej ofercie posiadamy:

  • przewody łączące ramię robota z jego kontrolerem (przewody RCC)
  • przewody łączące panel programowania (TeachPendant) z kontrolerem
  • przewody do robotów sprzedawane “na metry”