Aktualności

Stanowisko zrobotyzowane z robotem Fanuc M20ID

Roboty 6-osiowe podbijają wtryskownie

Automatyzacja pracy wtryskarki od zawsze kojarzy się z robotami kartezjańskimi o klasycznej konstrukcji portalowej (X-Y-Z). W ostatnich latach przestało to jednak być już takie oczywiste jak dawniej. Obok maszyny (lub też na niej) coraz częściej możemy spotkać ramię robota 6-osiowego, które oferuje zdecydowanie więcej możliwości..

30 sierpnia 2021
Sumcab Robotics nowym partnerem Dentec

Sumcab Robotics nowym partnerem Dentec

Z początkiem maja do grona naszych partnerów dołączyła niemiecka firma Sumcab Robotics. Jako oficjalny partner Sumcab na terenie Polski będziemy mogli rozszerzyć naszą ofertę rozwiązań o specjalistyczne peszle robotyczne Sumoflex, Sumoslide oraz Sumotex.

 

Firma Sumcab Robotics została założona w 2008 roku jako spółka zależna hiszpańskiej grupy Sumcab Specialcable. Celem spółki było zaistnienie na rynku niemieckim - a w dalszej perspektywie europejskim i międzynarodowym - jako specjalisty w zakresie mechatronicznych urządzeń peryferyjnych do robotów przemysłowych. Firma Sumcab, podobnie jak my, od samego początku działalności koncentruje się na rozwoju portfolio produktów i usług specjalistycznych dostosowanych do wymagań producentów i operatorów robotów przemysłowych. Oprócz produktów takich jak system zwijania kabli MTPReel ™ czy peszli robotycznych Sumcab Robotics oferuje szeroką gamę kabli specjalnych (na metry lub wstępnie zmontowane i gotowe do instalacji).

10 maja 2021
Nowa siedziba firmy

Nowa siedziba firmy

W związku z rozwojem firmy od dnia 1 marca 2020 siedziba Dentec przenosi się do Grodziska Mazowieckiego na ulicę Żyrardowską 1E, a biuro przy ulicy Gajdy w Warszawie zostaje zamknięte.

Nowy budynek to ponad 400 metrów kwadratowych powierzchni, która pozwoli nam realizować jeszcze więcej projektów jednocześnie.

Zapraszamy!

 

 

3 marca 2020
Dentec oficjalnym integratorem FANUC

Dentec oficjalnym integratorem FANUC

Z przyjemnością ogłaszamy, że firma Dentec dołączyła do grona oficjalnych integratorów firmy FANUC. Firma FANUC z siedzibą w Japonii to jeden z największych producentów robotów przemysłowych oraz maszyn CNC na świecie. W 2020 roku liczba wyprodukowanych robotów FANUC przekroczyła 300 tysięcy jednostek i ciągle rośnie, a teraz roboty FANUC są dostępne również w Dentec. 

Jako oficjalny partner oferujemy naszym Klientom kompletne stanowiska zrobotyzowane z robotami FANUC. W Dentec zapewniamy kompleksową obsługę:

  • dobór odpowiedniego modelu oraz konfiguracji robota
  • dozbrojenie robota w niezbędny osprzęt oraz narzędzia
  • instalacja i uruchomienie
  • audyt bezpieczeństwa i nadanie znaku CE
  • szkolenia z obsługi i programowania robotów FANUC

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które planują wdrożenie robota FANUC w swojej produkcji.

3 stycznia 2020
Dentec oficjalnym integratorem KUKA

Dentec oficjalnym integratorem KUKA

Z przyjemnością ogłaszamy, że firma Dentec dołączyła do grona oficjalnych integratorów firmy KUKA. Firma KUKA z siedzibą w Niemczech to jeden z największych producentów robotów przemysłowych na świecie. Roboty KUKA są powrzechnie uważane za jedne z najbardziej  nowoczesnych i zaawansowanych systemów, a teraz dostępne również w Dentec. 

Jako oficjalny partner oferujemy naszym Klientom kompletne stanowiska zrobotyzowane z robotami KUKA. W Dentec zapewniamy kompleksową obsługę:

  • dobór odpowiedniego modelu oraz konfiguracji robota
  • dozbrojenie robota w niezbędny osprzęt oraz narzędzia
  • instalacja i uruchomienie
  • audyt bezpieczeństwa i nadanie znaku CE
  • szkolenia z obsługi i programowania robotów KUKA

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które planują wdrożenie robota KUKA w swojej produkcji.

13 listopada 2019
Dentec na targach PLASTPOL 2019

Dentec na targach PLASTPOL 2019

W dniach 28-31 maja 2019 odbędzie się 22 edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy. Jak co roku impreza odbędzie się w halach Targów Kielce. W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Warto wpisać  PLASTPOL 2019 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy dla firm z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

13 maja 2019
Franka Emika nowym partnerem Dentec

Franka Emika nowym partnerem Dentec

Franka Emika GmbH to młoda firma technologiczna z siedzibą w Monachium, której flagowym produktem jest rewolucyjny, 7-osiowy robot współpracujący Panda. Współpraca z Franka Emika pozwoli nam realizować aplikacje zrobotyzowane, w których do tej pory zastąpienie pracy rąk ludzkich było trudne, nieopłacalne lub nawet niemożliwe. 

5 kwietnia 2019
Dentec na targach TAROPAK 2018

Dentec na targach TAROPAK 2018

W dniach 1-4 października 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. Ponad 20 tyś metrów przestrzeni wystawienniczej w 6 pawilonach zgromadzi 500 wystawców, którzy zaprezentują 450 nowości. To wszystko zobaczy łącznie ponad 63000 zwiedzających. TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań.

21 sierpnia 2018
Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna RODO

Klauzula informacyjna
15 kwietnia 2018
Dentec na targach PLASTPOL 2018

Dentec na targach PLASTPOL 2018

W dniach 22-25 maja 2018 odbędzie się 21 edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy. Jak co roku impreza odbędzie się w halach Targów Kielce. W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Prestiż w branży oraz tytuł największej wystawy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawiają, że w 2016 roku targi odwiedziło ponad 18.500 specjalistów. Warto wpisać  PLASTPOL 2018 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy dla firm z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.. 

7 marca 2018
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia,

spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku

życzą

właściciele oraz pracownicy firmy Dentec

24 grudnia 2017
Przyssawki Varioflex®

Przyssawki Varioflex®

Duża siła sprężystości oraz najlepsze możliwe uszczelnienie: przyssawki Varioflex® są przeznaczone do aplikacji, w których wymagana jest duża siła ssąca i długi okres żywotności, a także krótki czas cyklu. Przyssawki wykonane są ze specjalnego poliuretanu, który łączy dwie twardości materiału.
16 sierpnia 2017
Bezpłatne testy komponentów FIPA

Bezpłatne testy komponentów FIPA

W trosce o jak najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość bezpłatnego wypożyczenia komponentów FIPA na testy. Zależy nam, aby dostarczać sprawdzone rozwiązania oraz aby nasi Klienci mogli dokładnie poznać właściwości naszych produktów. Wierzymy, że bezpośredni kontakt z produktami FIPA to najlepszy sposób na zaprezentowanie ich funkcjonalności oraz jakości wykonania.
7 sierpnia 2017
Podsumowanie targów PLASTPOL 2017

Podsumowanie targów PLASTPOL 2017

Kolejna edycja targów PLASTPOL za nami. Pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska. Oprócz znanych i docenianych rozwiązań z zakresu komponentów techniki próżniowej zaprezentowaliśmy nowości produktowe i technologiczne wdrażane specjalnie w trosce o ciągłe podwyższanie jakości i konkurencyjności naszych Klientów.
19 czerwca 2017
Dentec na targach PLAST w Mediolanie

Dentec na targach PLAST w Mediolanie

W dniach 29 maja - 1 czerwca w halach FIERA MILANO w Mediolanie odbędzie się kolejna edycja targów PLAST. To jedna z największych na świecie imprez targowych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.
29 maja 2018
Dentec na targach PLASTPOL 2017

Dentec na targach PLASTPOL 2017

W dniach 23-26 maja 2017 odbędzie się 21 edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy. Jak co roku impreza odbędzie się w halach Targów Kielce. W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Prestiż w branży oraz tytuł największej wystawy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawiają, że w 2016 roku targi odwiedziło ponad 18.500 specjalistów. Warto wpisać  PLASTPOL 2017 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy dla firm z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. 

20 marca 2017
FIPA na targach Interpack 2017

FIPA na targach Interpack 2017

Już 8 maja w Düsseldorfie rozpocznie się kolejna edycja targów Interpack. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska FIPA - Hala 13, stoisko 13A78.

20 marca 2017
Dentec wyłącznym dystrybutorem FIPA w Polsce

Dentec wyłącznym dystrybutorem FIPA w Polsce

Z dniem 1 stycznia 2017 Dentec został oficjalnym i wyłącznym partnerem firmy FIPA w Polsce. Poza dystrybucją komponentów techniki próżniowej FIPA, Dentec będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie kompletnych rozwiązań z zakresu chwytaków do robotów przemysłowych oraz systemów przenoszenia.

17 stycznia 2017