Suwnice i żurawie

Suwnice i żurawie

Technologia suwnic i żurawi FIPA oparta jest na standardowym systemie zestawów budowlanych, umożliwiającym realizację indywidualnej instalacji w miejscu produkcji.

System FIPA opiera się na dobrze zaprojektowanych szynach aluminiowych i dopasowanych wózkach które zapewniają doskonałe właściwości jezdne.

Bardzo dobre właściwości jezdne zapewniają lekkie i ergonomiczne obchodzenie się z ładunkami do 1200 kg bez potrzeby użycia dużej siły. Jest to istotne szczególnie w połączeniu z urządzeniami podnoszącymi, takimi jak podnośniki podciśnieniowe FIPALIFT, co oznacza, że jesteśmy w stanie dostarczyć jeden z najbardziej wydajnych systemów dźwigowych dostępnych na rynku.

Dentec nie tylko dostarcza odpowiednie komponenty, ale również oferuje kompletne rozwiązania w zakresie systemów przenoszenia: począwszy od etapu planowania, projektowania i instalacji, aż do akceptacji i odbioru.

Oferujemy szeroki zakres usług po zainstalowaniu żurawia - od corocznych przeglądów czy regularnej konserwacji po kursy szkoleniowe.