NIKO dołącza do naszej sieci partnerskiej!

7 listopada 2023

niko.

Z radością infromujemy, że nasza firma rozpoczęła współpracę z renomowanym producentem - NIKO. Od ponad czterech dekad NIKO wyznacza standardy w projektowaniu, produkcji i sprzedaży systemów przenośnikowych oraz okłuć do drzwi przesuwnych.

Firma ta przeszła fascynującą transformację z lokalnego przedsiębiorstwa w międzynarodowego lidera. Ich bogate doświadczenie w branżach tak różnorodnych jak motoryzacja, lotnictwo czy budownictwo, pozwoliło im na rozwój produków, które są synonimem niezawodności i jakości. 

NIKO wnosi do naszej oferty swoje bogate doświadczenie, prezentując lekkie suwnice i żurawie słupowe z wysięgnikiem. Produkty te są w pełni komplementarne z naszymi podnośnikami FIPALIFT. Tym samym dostarczamy Klientom gotowe rozwiązania.

Zespół NIKO to ponad stu specjalistów, których zaangażowanie i wiedza są gwarancją najwyższej jakości rozwiązań. Ich produkty, charakteryzują się modułową konstrukcją, pozwalają więc na elastyczne dostosowanie do specyficznych potrzeb i wymagań Klientów. 

Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo znacząco wzbogaci naszą ofertę i otworzy nowe możliwości dla naszych Klientów.