Dentec wyłącznym dystrybutorem FIPA w Polsce

17 stycznia 2017

Dentec wyłącznym dystrybutorem FIPA w Polsce

Z dniem 1 stycznia 2017 Dentec został oficjalnym i wyłącznym partnerem firmy FIPA w Polsce. Poza dystrybucją komponentów techniki próżniowej FIPA, Dentec będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie kompletnych rozwiązań z zakresu chwytaków do robotów przemysłowych oraz systemów przenoszenia.

Założona w 1985 roku w Monachium w Niemczech, firma FIPA jest wiodącym innowatorem w Technice Próżniowej oraz w rozwiązaniach z zakresu komponentów chwytaków. Specjalizuje się w tworzeniu produktów wysokiej jakości i dynamicznych rozwiązaniach dla całego zakresu systemów przenoszenia materiału.

 „W FIPA kładziemy nacisk na utrzymywanie bliskich relacji z Klientami, ponieważ wierzymy, że jest to najlepszy sposób na dokładne poznanie Ich potrzeb oraz opracowanie indywidualnych rozwiązań. FIPA GmbH ciągle rozszerza swoją globalną sieć dystrybucji, w związku z czym mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszego nowego partnera w największym kraju Europy Środkowo-Wschodniej.

Dentec to firma techniczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu chwytaków przemysłowych. Firma została założona przez dwóch młodych inżynierów robotyki. Połączenie ich doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu Automatyki i Robotyki gwarantuje wysokiej jakości wsparcie oraz indywidualne podejście do Klienta. Pasja do nowoczesnych technologii oraz ciągłe doskonalenie pozwoliło firmie Dentec zostać oficjalnym partnerem FIPA w Polsce.

Coraz większe zapotrzebowanie przemysłu na złożone, zautomatyzowane systemy przenoszenia oraz chwytaki przemysłowe jest przyczyną rosnącego popytu na komponenty FIPA w Polsce. Dentec odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów, zajmuje się projektowaniem 3D-CAD, montażem, instalacją i uruchomieniem kompletnych chwytaków przemysłowych. Dzięki szerokiej ofercie przyssawek podciśnieniowych oraz komponentów do budowy chwytaków FIPA nasz partner z powodzeniem realizuje projekty we wszystkich branżach przemysłu.

Zespół Dentec we wsparciu naszego Regionalnego Dyrektora Sprzedaży na rynki Europy Środkowo-Wschodniej Ralfa Haupolda działa w taki sposób, aby zapewnić Państwu profesjonalne wsparcie, nawet w najbardziej wymagających projektach.” 
– Rainer Mehrer, Chief Executive Officer, FIPA GmbH

Wierzymy, że kontrakt z FIPA to początek wieloletniej i owocnej współpracy, która przełoży się przede wszystkim na jakość rozwiązań jakie dostarczamy naszym Klientom.

Challenge accepted!