Dentec na targach PLASTPOL 2018

7 marca 2018

Dentec na targach PLASTPOL 2018

W dniach 22-25 maja 2018 odbędzie się 21 edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy. Jak co roku impreza odbędzie się w halach Targów Kielce. W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Prestiż w branży oraz tytuł największej wystawy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawiają, że w 2016 roku targi odwiedziło ponad 18.500 specjalistów. Warto wpisać  PLASTPOL 2018 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy dla firm z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Dentec podczas tej jednej z najważniejszych wystaw przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Europie. 

Targi Kielce to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie. Z roku na rok powierzchnia targów staje się coraz większa. Wystawa zajmie aż sześć wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych, w tym najnowocześniejszy obiekt targowy w Polsce.

Na stoiskach prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji i specjalistycznych dyskusji. Wśród nich znajdzie się już tradycyjnie otwarte seminarium techniczne PLASTECH INFO. 

Na naszym stoisku zaprezentujemy przegląd komponentów FIPA, w tym najnowszą serię chwytaków do wlewek i obcinaków pneumatycznych. Przedstawimy przykłady naszych rozwiązań w zakresie chwytaków przemysłowych oraz stacji zautomatyzowanych. Na stoisku będzie można również zapoznać się z ofertą naszych nowych partnerów - firm F.LLI. VIRGINIO oraz PLASTIC METAL.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:

HALA G STANOWISKO 24 !