Podnośniki podciśnieniowe FIPALIFT swift

FIPALIFTswift to wyjątkowo ergonomiczny podnośnik podciśnieniowy o udźwigu do 40 kg. Został zaprojektowany do szybkiego i częstego przenoszenia ciężkich ładunków. Niezależnie od tego, czy są to paczki czy skrzynki, kanistry czy beczki. Nawet walizki czy torby w obsłudze bagażowej na lotniskach nie stanowią problemu.
 

 

 
Główne cechy podnśnika podciśnieniowego FIPALIFTswift:
  • Udźwig do 40kg
  • Intuicyjna obsługa jedną ręką
  • Ergonomiczny i wydajny
  • Wytrzymały i trwały
  • Zapewnia pracę bez wysiłku 
  • Ułatwia pracę z opakowaniami kartonowymi, workami, kanistrami, beczkami, pudłami, itd.
  • Nadaje się do zastosowań we wszystkich branżach

 

Przyjazny dla użytkownika uchwyt sterujący umożliwia intuicyjną, szybką i płynną pracę oraz zmniejsza ryzyko obrażeń spowodowanych ręczną obsługą. Nie ma również potrzeby przeprowadzania intensywnych szkoleń. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że FIPALIFTswift jest niezawodnym rozwiązaniem dla wszystkich branż, w których towary muszą być przenoszone w dużych ilościach z jednego punktu do drugiego.

Przedstawione na zdjęciu akcesoria:

1. Ergonomiczny uchwyt sterujący, który umożliwia łatwe, płynne i szybkie podnoszenie ciężkich ładunków. Elementy sterujące są odpowiednie zarówno dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych.

2. Zintegrowany przegub kątowy 90° wraz z możliwością obrotu o 360° umożliwia elastyczne podnoszenie. Opcjonalny system szybkiej wymiany zapewnia również łatwą i płynną wymianę osprzętu do przenoszenia ładunków.

3/4 Podnośnik FIPALIFTswift posiada szeroką gamę uchwytów do przenoszenia ładunków. Mogą one być używane do obsługi różnych obiektów i zastosowań. 

3. Chwytak podciśnieniowy FORMHAND

4. Hak do podnoszenia kanistrów