Systemy lekkich suwnic z wciągnikiem jednoszynowym

Systemy lekkich suwnic z wciągnikiem jednoszynowym


Systemy lekkich suwnic są ergonomicznym i ekonomicznym rozwiązaniem do przenoszenia ładunków do 2000 kg, co sprawia, że nadają się idealnie do lekkich, stanowiskowych zastosowań. Co więcej, modułowa konstrukcja NIKO pozwala na rozbudowę i wszechstronne zastosowanie systemów podwieszanych. Na przykład, zastosowania wymagające instalacji w ograniczonej przestrzeni, montowane pod stropem suwnice i wolno stojące dźwigi. Wysokie standardy produkcji gwarantują długą i bezawaryjną eksploatację produktów, co przekłada się na żywotność układu.
 
Systemy lekkich suwnic z wciągnikiem jednoszynowym są w pełni kompatybilne z podnośnikami FIPALIFT.

 

 

Wolno stojąca lekka suwnica ze wzmocnionymi długimi torami

Wolno stojąca lekka suwnica jest zwykle polecana, gdy konstrukcja dachu budynku nie jest wystarczająco mocna, aby utrzymać masę dźwigu i ładunku. Ze wzmocnionymi profilami toru, nie ma potrzeby montażu równoległych dwuteowników lub innych kształtowników wzmacniających tory.

 

 

Wolno stojąca lekka suwnica z torem wzmocnionym żebrem

Wolno stojąca lekka suwnica jest zwykle polecana, gdy konstrukcja dachu budynku nie jest wystarczająco mocna, aby utrzymać masę dźwigu i ładunku.

 

Lekka suwnica z napędem

Lekkie suwnice z jednotorowym napędem mogą być zautomatyzowane, wykorzystując podwieszania kabli.

 

Podwieszony tor suwnicy bez wzmocnienia

Suwnice podwieszane są użyteczne tam, gdzie przestrzeń podłogi jest ograniczona. Ponieważ dźwigi są mocowane bezpośrednio do stropu, nie są potrzebne żadne kolumny wspomagające, a przestrzeń robocza na podłodze może być wykorzystana do innych celów

 

Ultra lekkie suwnice aluminiowe NIKO

Lekka i mocna konstrukcja naszych suwnic aluminiowych jest łatwa w montażu i daje poczucie lekkości podczas wykonywania prac.
 

 

 

Lekkie suwnice ze stali nierdzewniej

Suwnice ze stali nierdzewnej NIKO są używane w przemyślie, takim jak farmaceutyczny, chemiczny, medyczny i spożywczy. Również są montowane w środowisku powodującym korozję, oraz w miejscach często czyszczonych i dezynfekowanych.

 

 

Jednoszynowce

Przenośna suwnica bramowa

- Nie jest przymocowana do jednej aplikacji, można ją przenosić w różne miejsca. 
- Szybki i łatwy montaż.
- Zaprojektowana tak, aby nie przemieszczała się pod obciążeniem.
- Do 2000 kg i 6 m rozpiętości.