Podnośniki podciśnieniowe FIPALIFT

Podnośniki podciśnieniowe FIPALIFT

FIPALIFT To wysokiej jakości i wytrzymały podnośnik podciśnieniowy dostępny w trzech wersjach: Expert, Smart i Basic. Podnośniki FIPALIFT są podnośnikami próżniowymi, które wykorzystują siłę ssącą do trzymania i podnoszenia towarów bez potrzeby wysiłku fizycznego.

W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń podnoszących, takich jak wciągniki łańcuchowe praca z FIPALIFT nie wymaga blokowania, układania i przesuwania ładunku. Podnośniki podciśnieniowe FIPALIFT zapewniają szybką i wydajną pracę. FIPALIFT to innowacyjna technologia, która pozwoli zoptymalizować przenoszenie ładunków w Twojej firmie.

Podnośnik podciśnieniowy FIPALIFT Basic to wielozadaniowy, budżetowy podnośnik, który może być wykorzystywany w wielu branżach przemysłu. Podnośnik FIPALIFT Basic może przenosić ładunki o masie nieprzekraczającej 55kg.

Podnośnik podciśnieniowy FIPALIFT Smart został zaprojektowany do szybkiego przenoszenia obciążeń lekkich i średnich. FIPALIFT Smart jest najczęściej wykorzystywany do paletyzowania oraz przenoszenia kartonów i pudełek, co sprawia że jest głównie wykorzystywany w magazynach i centrach logistycznych. Ergonomiczny  kształt kontrolera podnośnika pozwala na sprawną i lekką pracę.

FIPALIFT Expert to profesjonalna wersja podnośnika podciśnieniowego FIPA przeznaczona do dużych obciążeń. Służy do przenoszenia nietypowych ładunków, takich jak deski, płyty, arkusze i szyby, ale można również być wykorzystywany do przenoszenia worków, dużych pudełek i kartonów. Solidna konstrukcja sprawia, że ​​nadaje się do pracy w trudnych warunkach, takich jak warsztaty stolarskie i blacharskie, przemysł chemiczny oraz spożywczy.

W Dentec mogą Państwo liczyć na projekt, testy oraz instalację gotowego rozwiązania.