Przyssawki mieszkowe

Mieszkowe przyssawki FIPA serii SB pozwalają na bezpieczne przenoszenie delikatnych przedmiotów. Przyssawki mieszkowe i wielomieszkowe  świetnie kompensują różnice wysokości oraz kąta na powierzchni podnoszonych elementów. Im większa ilość mieszków tym większa możliwa kompensacja. Wraz ze wzrostem ilości mieszków stabilność boczna maleje dlatego rekomendujemy  stosować przyssawki mieszkowe i wielomieszkowe jedynie w aplikacjach w których pracują one w pozycji wertykalnej.

FIPA prezentuje szeroki asortyment przyssawek mieszkowych i wielomieszkowych, od modeli uniwersalnych oraz odpornych na wysokie temperatury po serie specjalizowane np., przyssawki mieszkowe do dynamicznego przenoszenia arkuszów blachy, wykrywalne przyssawki mieszkowe dla przemysłu piekarniczego, przyssawki dedykowane dla przenoszenia jajek, przyssawki mieszkowe o specjalnych mocowaniach do popularych na rynku maszn pakujących oraz przyssawki mieszkowe o dużych średniczach do przenoszenia przedmiotów o dużej masie.

Nie znakujące przyssawki wykonane z materiau ThermalonⓇ i HNBR zostały zaprojektowane do wyjmowania z formy wtryskarki, gorących elementów z tworzywa sztucznego.

Przyssawki FIPA mieszkowe i wielomieszkowe wykonane z materiału Varioflex Ⓡ doskonale sprawdzają się w aplikacjach pakowania, paletyzacji oraz w systemach przenoszenia.