Roboty współpracujące HCR

Roboty współpracujące HCR

Rodzina robotów współpracujących HCR, w odróżnieniu od robotów przemysłowych, charakteryzuje się łatwością programowania oraz znakomitą elastycznością adaptacji, niezbędną do wykonywania różnorodnych zadań związanych z obsługą krótko, średnio i wielkoseryjnej produkcji. Łatwość ich programowania porównywalna jest z prostotą obsługi smartfonu – już po kilkudziesięciu minutach szkolenia można je łatwo  zaprogramować w oparciu o zasadę „uczenie przez pokazywanie” i intuicyjny interfejs graficzny.

Potrafią bezpiecznie pracować z człowiekiem, bez konieczności stosowania specjalistycznych barier czy klatek bezpieczeństwa.

Robot współpracujący tzw. Cobot, pozwala z wysoką precyzją pracować przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu przy monotonnych, niebezpiecznych czynnościach, zapewniając 100% powtarzalność i wysoką jakość pracy. Dzięki łatwości programowania i szybkości wdrożenia, roboty współpracujące HCR stają się przydatne w realizacji zadań niedostępnych dotąd dla robotów w nisko i średnio seryjnej produkcji. HCR to robot współpracujący do ciężkiej pracy w warunkach przemysłowych, gdzie sprawdzone rozwiązania mają kluczowe znaczenie.

Poznaj możlwiości robota współpracującego HCR i już dziś umów się na prezentację robota w Twojej firmie.

Roboty są również dostępne w opcji wynajmu krótko- oraz długoterminowego. Skontaktuj się z naszym handlowcem, aby poznać szczegóły oferty.